30 lat doświadczenia i pasji

Firma powstała w 1985 roku jako serwis narciarski Marek Żurawiecki. To były czasy komunizmu - prowadząc działalność usługową nie można było zajmować się handlem. Serwis rowerowy nie istniał, ponieważ nie było takiego zapotrzebowania - dopiero gdy wymyślono rowery górskie z dużą liczbą przełożeń, serwisowanie zaczęło mieć rację bytu, więc zacząłem się tym zajmować.

Później zabraliśmy się za handel sportem - z naciskiem na narty i rowery. Aktualnie w ofercie posiadamy buty narciarskie, tylko z wysokiej półki, które potrafimy idealnie dobrać i dopasować. Nowe narty różnych marek, łącznie z race programem, również są w ofercie. Następnie powstał komis, który działa do dzisiaj. Szef serwisu, Jurek Krzyżaniak, pracuje z nami ponad 20 lat i doskonale zna się na wykonywanej pracy. Narty "robimy" bardzo starannie i do każdej pary podchodzimy indywidualnie, szczególnie jeżeli chodzi o narty dla wymagających narciarzy. Mamy bardzo wysokiej jakości park maszynowy, do tego potrafimy wykończyć krawędzie jak dla zawodników.

Bootfitting to usługa, którą zajmuję się ja - jako właściciel. Dopasowanie wkładek, wykonanie wtrysku, wygrzewanie botków, odbarczanie skorup i ich wydłużanie - staram się dobrać klientowi jak najlepszego buta i idealnie go dopasować.