Test Blizzarda i K2 modele 2015/16
5 kwietnia 2015
Nowa maszyna Footbalance
15 października 2016

Nowa maszyna Fischer Vacuum.

Od tego sezonu 15/16 posiadamy maszynę Fishera w systemie Vacuum. Służy ona do termoformowania butów firmy Fisher wyprodukowanych w systemie Vacuum. Jako jedyne buty w Europie są termoformowalne łącznie ze skorupą. Dzięki temu procesowi buty Fishera można zakwalifikować do najwygodniejszych na rynku.

Od tego sezonu 15/16 posiadamy maszynę Fischera w systemie Vacuum. Służy ona do termoformowania butów firmy Fischer wyprodukowanych w systemie Vacuum. Jako jedyne buty w Europie są termoformowalne łącznie ze skorupą. Dzięki temu procesowi buty Fischera można zakwalifikować do najwygodniejszych na rynku.

Na zdjęciu widoczny ostatni etap formowania butów Fischera, klient stoi na maszynie Vacuum w zapiętych butach w pozycji narciarskiej ustawionej przez serwisanta do czasu schłodzenia się skorupy.

Proces formowania butów rozpoczyna się od wygrzania skorup w piecyku o temp. około 80 stopni przez około 20 min.

Widoczny koło buta pokrowiec służy do idealnego dopasowania gorącej skorupy do stopy narciarza. Do pokrowca doprowadzone jest sprężone powietrze dzięki któremu zachodzi ten proces. System ten kwalifikuje buty Fischer Vacuum do najwygodniejszych na rynku.